تبلیغات بنری در برترین وبسایت های ایرانی و شبکه گسترده سایت های بین المللی :
یکی از رایج ترین روش های تبلیغ اینترنتی در کشور ما، ایجاد کمپین های تبلیغات بنری در وبسایت های گوناگون پر بازدید است. تبلیغات بنری در وبسایت های پر بازدید عمومی و تخصصی، روشی بسیار ارزانتر و قابل کنترل نسبت به سایر طرق تبلیغات عمومی همچون تبلیغات تلویزیونی، بیلبورد های شهری و روزنامه های پر تیراژ است.
آسان ادز با ایجاد همکاری با شبکه ای گسترده و متنوع از وبسایت های پر بازدید، کسب و کار شما را با استفاده از این درگاه پر مخاطب به عموم معرفی می نماید. این وبسایت ها بر حسب جایگاه تبلیغاتی مورد نظر شما تعرفه های متفاوتی دارند که به مدت زمان معینی در اختیار کسب و کار شما می گذرانند که برخی از این وبسایت ها که در سالهای اخیر مخاطبان فراوانی پیدا کرده اند، تعرفه های ماهیانه سنگینی را وضع نموده اند اما در عوض، بازدیدکنندگان بی شماری را به سمت سایت کسب و کار شما هدایت می کنند. وبسایت های تخصصی نیز در این شبکه قرار دارند که علاوه بر افزایش هدفمندی شما، دارای تعرفه های سبک تر هستند.
آسان ادز و پیشنهاد استثنایی برای مدیریت، هدفمند سازی و کاهش هزینه های تبلیغات بنری :
در راستای ارائه پکیج های تبلیغاتی مناسب و با صرفه، آسان ادز با همکاری برخی از اعضای شبکه سایت های تبلیغ پذیر خود اقدام به طراحی کمپین های پرداخت به ازای کلیک ( Pay Per Click ) نموده است. در این روش آسان ادز بنر های تبلیغاتی اینترنتی کسب و کار شما را در منتخبی از سایت های گوناگون قرار می دهد و شما تنها در صورت کلیک بر روی آنها هزینه پرداخت می کنید. این روش ایده آل برای انواع کسب و کار های تخصصی است که دارای بودجه های تبلیغاتی اینترنتی محدود تری هستند و لزوم مدیریت و کنترل دائمی هزینه های تبلیغاتی خود را احساس می کنند. همچنین این روش به کسب و کار ها کمک می کند تا هزینه افرادی را پرداخت نمایند که محصولات و خدماتشان آنها را جذب سایت کرده است و عملا شما دقیقا هزینه های خود را صرف بازار هدف خود کرده اید.
ویژگی های تبلیغات بنری اینترنتی :
  • مدیریت و کاهش هزینه : بنر های تبلیغاتی اینترنتی از سایر روش های تبلیغات عموم مانند تبلیغات تلویزیونی، بیلبورد های شهری و... ارزانتر است و با استفاده از کمپین های تبلیغات کلیکی می توانید بر روی هزینه های تبلیغاتی خود کاملا مسلط بشوید.
  • هدفمندی : با انتخاب مخاطبان خاص خود و سایت های پر بازدید تخصصی آنها، دقیقا بازار مرتبط بالقوه خود را مورد هدف تبلیغات قرار دهید. همچنین با تعیین موقعیت جغرافیایی بازار هدف خود می توان تبلیغات را صرفا به آنها نمایش داد.
  • خارج از محدودیت های زمانی : با استفاده از بنر های اینترنتی 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می توانید همواره محصولات و خدمات خود را اطلاع رسانی کنید. البته ممکن است ساعات خاصی برای شما مهم باشد، این موضوع نیز توسط آسان ادز قابل مدیریت می باشد.
  • بازاریابی و هدفمندی مجدد ( Re-Targeting ) : بسیاری از سایت های تبلیغ پذیر شبکه آسان ادز، با هوشمندی کامل در صورت دیده شدن وبسایت شما توسط بازدید کننده، تا چندین روز پس از آن نیز بطور خاص محصولات و خدمات کسب و کار شما را برای بازدید کننده نمایش می دهند. بدان معنا که اگر در یک روز بازدیدکننده وارد سایت شما شد اما خرید و یا بازدید کاملی را انجام نداد، در روز های آتی برای جذب مجدد همان بازدید کننده بنر های شما نمایش داده می شود.
آیا متخصصین آسان ادز کار بیشتری هم می توانند در راستای بهینه سازی تبلیغات بنری انجام دهند...؟
کارشناسان آسان ادز با توسعه ترکیبی نکات ضروری ذیل، در کنار شما به افزایش کارایی تبلیغات بنری خواهد پرداخت :
  • سئو ( SEO ) : استاندارد سازی صفحات فرود سایت، تطابق کلمات کلیدی در ساختار فنی و...
  • UX : تنظیم و متناسب سازی صفحات فرود بر اساس وسیله بازدید افراد اعم از موبایل، تبلت و...
  • محتوا : ارائه مطالب شفاف تا بازدید کننده هر چه سریعتر و راحتر به هدف کلید بر روی بنر خود برسد.
  • آنالتیک و گزارش گیری : کنترل و تحلیل مستمر بازخورد بنر های تبلیغاتی شما و تغییر تنظیمات برای رسیدن به بهترین ترکیب ممکن.