تبلیغات ویدیویی :
ویدیو ها و یا انیمیشن های کوتاه تاثیر زیادی بر روی ذهن ها دارند و در صورت هدفمند و متناسب بودن می توانند ماندگاری طولانی مدتی را داشته باشند. امروزه در ایران و جهان تبلیغ به صورت فیلم و انیمیشن بسیار رواج پیدا کرده و به عنوان یکی از اصلی ترین روش های بازاریابی و جذب مشتریان در دنیای مجازی محسوب می شود.
آسان ادز به عنوان مجری تبلیغات در وبسایت های بزرگ اشتراک ویدیو مانند یوتیوب ( Youtube ) و آپارات می تواند در محل هایی مناسب و هدفمند آگهی های خود را به نمایش بگذارد تا شما فرصتی مناسب برای معرفی کسب و کار و خدمات خود را به بازدیدکنندگان آنها را داشته باشید.
مزایای آگهی های ویدیویی :
  • نمایش بصورت تصویری و یا انیمیشن در ذهن بیننده دوام بیشتری دارد
  • امکان تعیین بازار هدف از نظر موضوع ویدیو و محل جغرافیایی مورد هدف
  • قابلیت مدیریت بودجه از لحاظ تعیین کیفیت ویدیو، نحوه پخش، تعداد پخش و...
ساخت ویدیو ها را چگونه انجام دهم؟ آیا آسان ادز خدمات در این زمینه دارد؟
ساخت ویدیو و انیمیشن جذاب مهمترین بخش در این نوع تبلیغات است پس بنابراین یافتن شرکت و یا شخصی که بتواند با کمک راهنمایی های شما، به بهترین شکل ممکن این ویدیو را طراحی و آماده سازی کند از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. شرکت ها، دفاتر و اشخاص زیادی هستند که با داشتن تخصص حرفه ای در این زمینه می توانند مسئولیت اجرای پروژه تصویری شما را بر عهده گیرند. برخی از این مجموعه ها که در شبکه خدماتی آسان همکاری می کنند، توسط آسان ادز به شما معرفی خواهند شد تا شما با بررسی کار آنها بتوانید در صورت نیاز با آنها همکاری کنید.
همچنین کسب و کار ها با می توانند از آسان ادز درخواست آماده سازی این ویدیو ها را داشته باشند و ما پس از برگزاری جلسه تعیین نیاز ها، مسئولیت ساخت کامل این نوع تبلیغات را بر عهده می گیریم.