سئو وب سایت ( SEO ) :
رتبه فنی وبسایت نقش اساسی در بالا بردن جایگاه وبسایت شما در موتور های جستجو را دارد و طبیعتا بالا بودن این جایگاه در رده بندی موتور های جستجو گر، در موفقعیت کسب و کار شما و فروش های اینترنتی تاثیر زیادی را دارد. بهینه سازی سئو وب سایت ( SEO Optimization ) ابتدایی ترین کاری است که بایستی هر کسب و کار و وب مستر های آنها به آن بپردازند تا بتوانند تاثیرات مثبت سایر فعالیت های بازاریابی دیجیتال خود را مشاهده نمایند. سئو ضعیف منجر به کاهش رتبه فنی وبسایت کسب و کار خواهد شد و باعث از بین رفتن سایر تلاش ها و هزینه کرد های شما در سایر فعالیت های بازاریابی و تبلیغات آنلاین می شود.
سئو چیست ؟
این شاید سوالی باشد که بسیاری از مدیران کسب و کار های گوناگون که قصد فعالیت های تبلیغاتی اینترنتی را دارند، به دنبال پاسخی شفافی به آن هستند. سئو که معنای آن بهینه سازی موتور های جستجو گر است ( Search Engine Optimization ) در کل مفهومی ساده دارد " رعایت اصول فنی استاندارد در طراحی و پیاده سازی تمام جوانب یک وبسایت است که دامنه آن از سرعت بارگزاری صفحات تا درج کلمات کلیدی هر کدام از متون سایت را شامل می شود. " اما از مفهوم ساده آن که بگذریم، سئو شامل فعالیت های گسترده به هم مرتبط است که بایستی به صورت مستمر اجرا، مدیریت و کنترل شود. برخی از این فعالیت ها که تاثیر مستقیم و غیر مستقیم بر افزایش رتبه سئو و سایت دارند عبارتند از :
 • سرعت سایت و بارگزاری صفحات
 • تگ های صفحات ( Page Meta Tags )
 • عناوین وبسایت و صفحات به همراه Description آنها
 • لینک های داخلی
 • عمق وبسایت
 • نمایش بهینه در موبایل ها و تبلت ها ( Responsive View Optimization )
 • ایجاد فایل های ضروری مرتبط مانند SiteMap.xml و ...
مشاوران سئو آسان ادز چه خدماتی را ارائه می دهند و چرا لازم است در کنار شما باشند...؟
همانطور که در مطالب فوق اشاره شد، سئو قوی و استاندارد لازمه بالا آمدن جایگاه کسب و کار شما در موتور های جستجو گر است و عدم رعایت نکات حساس و کلیدی آن باعث از بین رفتن و بی فایده بودن تمامی فعالیت های تبلیغات اینترنتی شما خواهد شد و در نتیجه هدر رفتن هزینه های سنگین تبلیغاتی. موتور های جستجو گر مانند گوگل، در تعیین جایگاه وبسایت ها در نتایج جستجو خود، الویت را به داشتن وب سایت و صفحات با ساختاری منظم و اصولی می دهند. حال که اهمیت و جایگاه ویژه ارتقا و افزایش سئو وبسایت مشخص شده است به برخی از خدماتی که مشاوران آسان ادز ارائه می دهند بپردازیم :
 • بررسی کلی مسائل فنی وبسایت و ارائه راهکار های افزایش سرعت صفحات
 • پیشنهاد کلمات کلیدی مرتبط و با امتیاز مناسب برگرفته از متون وبسایت شما به منظور درج در متا های صفحات
 • کنترل نحوه نمایش وبسایت شما در موبایل ها و تبلت ها و ارائه گزارش از کیفیت آن
 • بررسی تمامی لینک های داخلی صفحات و ارائه گزارشی از سلامت آنها، مرتبط بودن آنها و یا شکسته بودن لینک ها ( Broken Links )
 • چک کردن عمق وبسایت در فرایند های گوناگون
 • کنترل فایل های لازم و ضروری
 • بررسی صفحات فرود به سایت ( Landing Pages )
 • ارائه راهکار های کلی و مشاوره های لازم در راستای بهینه سازی مطالب و مقالات وبسایت
طراحی وبسایت های اصولی و مطابق استاندارد های بهینه سئو :
در صورت نیاز کسب و کار ها می توانند از ابتدا و با هدایت مشاوران و طراحان متخصص وب، درخواست پیاده سازی و طراحی وبسایت دلخواه خود را از آسان ادز کنند. آسان ادز با بررسی نیاز های کسب و کار شما و بر اساس فرایند های اصولی به ایجاد وبسایت مورد پسند شما می پردازد و در کنار متخصصین این مجموعه وبسایت شما از تمامی استاندارد های ضروری سئو و بر اساس طراحی های گرافیکی به روز بین المللی، شما از همان قدم اول نسبت به داشتن سئو قوی، اقدام نموده اید.
تالیف و تنظیم محتوا های متنی مرتبط و استاندارد :
از دیگر خدمات مرتبط آسان ادز که بطور مستقیم بر رتبه بندی وبسایت کسب و کار شما اثر می گذارد، داشتن محتوا های متنی مرتبط به خدمات و محصولات شما است که تمامی اصول مرتبط به سئو در آن رعایت شود و در عین حال برای بازدید کنندگان سایت شما جذاب باشد. متخصصین تامین محتوای ما با در نظر گرفتن ویژگی های کسب و کار شما و با رعایت استاندارد های سئو مانند کلمات کلیدی پر کاربرد، افزودن متا تگ ها، استفاده از تصاویر مرتبط، حفظ اصول ساختاری، استفاده بهینه از لینک های داخلی و ... به ایجاد و تالیف محتوا و مقالات در وبسایت شما می پردازند.